Slevové kupóny

Region:
Nadrubrika:
Rubrika:
Region:


Nadrubrika:


Rubrika:

 

Poskytovatelé slev

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

letaky-vizitky

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR

Weby státních úřadů by měly vypadat stejně. Za dvacet let se to ještě nepodařilo
Každý pes jiná ves. I tak by se dala označit prezentace vládních a státních institucí na internetu. Většina z nich používá rozdílnou podobu webových stránek a někdy se uživatel může ptát, co vlastně mají společného. Zároveň každá instituce používá rozdílnou doménu. To by se v dohledné době mohlo změnit, protože vláda schválila záměr vicepremiéra pro digitalizaci Ivana Bartoše (Piráti) tuto podobu sjednotit. Jak to dopadne, není dopředu jasné, neboť podobné snahy tu v minulosti byly už několikrát. Nicméně odborníci si myslí, že to tu mělo být už dávno.

VIDEO: Ivo Vondrák skončil jako místopředseda ANO, rozhodl se sám
V sídle na pražském Chodově dnes, ve středu 8. února, zasedalo předsednictvo hnutí ANO. Mezi první body zasedání patřila otázka budoucnosti hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka. „Žádnou výzvu, abych opustil hnutí úplně, jsem neslyšel,“ řekl Deníku.

Babiš zůstává poslancem i šéfem ANO. Havlíček a Schillerová budou tvářemi hnutí
Bývalý premiér a neúspěšný prezidentský kandidát Andrej Babiš zůstane poslancem a také předsedou opozičního ANO. Řekl to na tiskové konferenci po jednání předsednictva hnutí. Hlavními tvářemi ANO ale podle něj budou místopředsedkyně hnutí a šéfka poslaneckého klubu Alena Schillerová a první místopředseda Karel Havlíček, který nově bude řídit stínovou vládu.

Deník napsal o chudé studentce medicíny. Co následovalo, sama nečekala
Velkou odezvu vyvolal článek Deníku o chudé studentce medicíny. Dívce, která musí mít tři brigády, aby si mohla dovolit studium na vysoké škole, po přečtení článku nabídlo několik lidí peněžní pomoc a lékaři možnosti stáže. „To jsem teda opravdu nečekala. Jsem z toho upřímně dojata a moc vám děkuji,“ reagovala zaskočeně studentka medicíny na vlnu pomoci.

Šéfka centra pro mladé bezdomovce: Holky musejí být ostré, aby na ulici přežily
Kousek od pražského hlavního nádraží jsou nenápadné dveře. Dovnitř se člověk dostane jen při splnění dvou jasných podmínek. Nesmí být starší 26 let a zpravidla nemá střechu nad hlavou. Právě tady nacházejí útočiště ti nejmladší lidé bez domova. Mohou se tu najíst, vyprat si a odpočinout. Už sedm let jim pomáhá Kateřina Sehnoutková. „Na mladých lidech často nepoznáte, že jsou na ulici. Docela dbají na to, jak vypadají. Ale jejich psychická zranění nevidíte. Potřebují podporu,“ uvedla vedoucí denního centra neziskové organizace Naděje, které poskytuje útočiště lidem od 18 do 26 let.

Život na ulici? Tři čtvrtě dne strávím sháněním jídla, říká mladý bezdomovec
Složili se na něj Češi. Tank Tomáš už byl nasazen do bojů na Ukrajině
Zemřel komunistický předseda vlády Lubomír Štrougal. Dožil se 98 let
Česko čeká slunečný týden. Teploty se přes den budou pohybovat kolem nuly
Jarní prázdniny 2023: Termíny podle okresů, kdy nejlépe zamluvit pobyt na horách
Zeman nejmenuje nového předsedu Ústavního soudu. Vyhoví mé žádosti, uvedl Fiala
Z třiatřiceti na sedm. Stát chce omezit typy sociálních služeb
Pavel by Zemanovo jmenování šéfa Ústavního soudu musel ignorovat, míní Rychetský
Meteorologové varují před silným mrazem. Teploty klesnou pod minus 12 stupňů
Pavel pojede na Slovensko v týdnu po inauguraci. Chce spolupracovat s Čaputovou