Katalog firem

Rychlé hledání:
 

SALON LA KRÁSA JAROŠOVÁ  CZ kupón
Řetězová 196/6, Děčín 1
Kadeřnictví, Kosmetika-Vizážistika, Mini lázně, Infrasauna, Pedikúra-Manikúra, Masáže, Oscilační plošiny, Prodej kosmetiky, Tetování, Permanentní make-up

ST NAILS SPA - MANIKÚRA, PEDIKÚRA  CZ kupón
Lipová 1841/12 ( Kahan), Most
Salón pro Vaši krásu. Modeláž nehtů, manikúra a pedikúra. Otevřeno každý den, příjemné prostředí, dobré ceny. Káva a čaj pro klienty zdarma. Studenti extra sleva 20%.

TVŮJ SALON - KADEŘNICTVÍ  CZ kupón
Obránců míru 2629 (Kosmos), Most
Nabízíme veškeré vlasové služby, manikúru, pedikúru, prodlužování řas. Vše v příjemném domácím prostředí s dětským koutkem. Těšíme se na vás Tvůj Salon.

BEAUTY FACE - KOSMETIKA, PEDIKúRA  CZ kupón
Komenského 162, Nové Město nad Metují
Mezi naše služby patří: Kosmetické ošetření Sothys Paris, přístrojová pedikúra, vizážistika, Microblading, odstranění permanentního make-upu a tetování kyselinou mléčnou.

DUHOVÝ SALÓN - PEDIKÚRA, MASÁŽE, KOSMETIKA  CZ kupón
Riegrova 761, Dvůr Králové nad Labem
Náš salón se zabývají masážemi a relaxací těla a duše. Dále pedikůrou a kosmetikou. Příjemné prostředí, poradenství a přístup.

NEHTOVÉ STUDIO LILIE  CZ kupón
Borovského 2000, Karviná
Nabídka služeb nehtového studia, manikúry, pedikúry a kosmetických služeb. Provádím modeláže nehtů, lakování, zdobení, P-shine, tvarování a barvení obočí, čištění pleti, masáž obličeje či dekoltů a další. Poskytuji plesové i večerní líčení.

PS HAIR - KADEŘNICTVÍ, GELOVÉ NEHTY, MANIKÚRA, VIZÁŽ  CZ kupón
Vítězná 15, Karlovy Vary
Nabízíme řadu vysoce kvalitních služeb v oblasti kadeřnictví, vizážistiky, celkové proměny, gelové nehty, manikúra. Příjemné prostředí, značkové výrobky.

Volba regionu


Volba regionu kraj Plzeňskýkraj Karlovarskýkraj Ústeckýkraj Libereckýkraj Královéhradeckýkraj Pardubickýkraj Vysočinakraj Jihočeskýkraj Středočeskýkraj Jihomoravskýkraj Olomouckýkraj Moravskoslezskýkraj Zlínský

Reklama

STÁTNÍ ZÁMEK KUNŠTÁT

Klientský servis

Přihlášení do systému pro registrované klienty.
Zadejte ještě dnes prezentaci svojí firmy, obchodu nebo služby na webu obchodyasluzby.cz a ověřte si, jaké výhody tento katalog přináší.
Registrace do katalogu je zdarma.

Doporučujeme

Nová a velice účinná forma propagace vaší firmy. Zákaznický potisk zadní strany dárkových kupónů. Prohlédněte si ukázky... Kontaktujte naše obchodní oddělení pro podrobné informace.
Zpravodajství celá ČR